Mieszkanie Wrocław Krzyki wynajem za 1 600 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław wynajem. Powierzchnia mieszkania to 37 metrów kwadratowych. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław zlokalizowane jest na IV piętrze. Budynek z 2015 roku o 7 kondygnacjach. Ekspozycja okien na wschód. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław przygotowane od razu do wprowadzenia się nowych najemców.

Prestiżowa lokalizacja na terenie zamkniętego i monitorowanego osiedla to pierwsza z zalet tego mieszkania do wynajmu Wrocław. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest wyspecjalizowana agencja całodobowej ochrony. W otoczeniu pełna infrastruktura: sklep, supermarket znanej sieci, dyskont, salony usługowe, lekarskie, place zabaw oraz tereny zielone.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na wynajem Wrocław prezentuje się następująco: kuchnia + salon + balkon + sypialnia + łazienka z wc + przedpokój. Do mieszkania do wynajęcia Wrocław przynależy jedno miejsce parkingowe w podziemnym garażu (122 zł/m-c + 8 zł/m-c utrzymanie). Właściciel dopuszcza opcję doposażenia mieszkania pod konkretne potrzeby przyszłych najemców. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 1 600 zł. Zapraszam na prezentację mieszkania do wynajmu Wrocław.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na wynajem Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (094-1548)

Kontakt:
Tel. +48 696 426 227

Inne w tej kategorii...