Mieszkanie Wrocław Krzyki wynajem za 1 500 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław wynajem. Powierzchnia mieszkania do wynajęcia Wrocław Krzyki to 37,6 metra kwadratowego. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław Krzyki usytuowane jest na III piętrze wieżowca. Budynek z 1970 roku o 11 kondygnacjach. Mieszkanie Wrocław Krzyki na wynajem wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Krzyki objęte słynnym programem „0% prowizji”, co oznacza, że najemca nie płaci prowizji, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko właściciel nieruchomości.

Wnętrze oferowanego do wynajmu mieszkania Wrocław Krzyki niezwykle słoneczne, estetycznie wykończone i przestronne. Rozkład pokoi i pomieszczeń prezentuje się następująco: salon + sypialnia + kuchnia + łazienka z wc + przedpokój. Mieszkanie na wynajem Wrocław Krzyki doskonale nadaje się dla pary lub młodego małżeństwa. Sprzyja temu atrakcyjna lokalizacja 300 metrów od Placu Powstańców Śląskich (Rondo). W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania na wynajem Wrocław Krzyki obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja zabezpieczająca. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania do wynajęcia Wrocław Krzyki.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajmu Wrocław Krzyki zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na wynajem Wrocław Krzyki oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15443)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 21

Inne w tej kategorii...