Mieszkanie Wrocław Krzyki wynajem za 1 500 zł/m-c

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław Krzyki wynajem. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław Krzyki zlokalizowane jest na trzecim piętrze. Wieżowiec z lat 70-tych ubiegłego wieku o jedenastu kondygnacjach. Powierzchnia mieszkania do wynajęcia Wrocław Krzyki to 37,6 metra kwadratowego. Znakomita lokalizacja 300 metrów od Placu Powstańców Śląskich (Rondo), dobry standard oraz wysokiej jakości materiały wykończeniowe to najmocniejsze atuty tego mieszkania do wynajmu Wrocław Krzyki. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Krzyki adresowane do pary lub młodego małżeństwa.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia mieszkania do wynajmu Wrocław Krzyki są przestronne, komfortowe, estetycznie wykończone oraz niezwykle słoneczne:
– przedpokój
– salon
– łazienka z wc
– sypialnia
– kuchnia.

Mieszkanie na wynajem Wrocław wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław w ramach programu „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko właściciel. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania do wynajmu Wrocław Krzyki obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja zabezpieczająca. Polecam i zapraszam. Informacje dotyczące mieszkania do wynajmu Wrocław Krzyki zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław Krzyki oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15443)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 21

Inne w tej kategorii...