Mieszkanie Wrocław Krzyki wynajem za 1 500 zł/m-c

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław Krzyki wynajem. Powierzchnia mieszkania na wynajem Wrocław Krzyki to 37 metrów kwadratowych. Oferowane do wynajęcia mieszkanie Wrocław Krzyki usytuowane jest na czwartym piętrze. Budynek z 2015 roku o siedmiu kondygnacjach. Wystawa okien w kierunku wschodnim.

Mocnym atutem oferowanego do wynajmu mieszkania Wrocław Krzyki jest opcja doposażenia mieszkania pod konkretne potrzeby przyszłych najemców. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 1 600 zł. Rodziny posiadające samochód z pewnością ucieszy przynależne miejsce parkingowe w podziemnym garażu (122 zł/m-c + 8 zł/m-c utrzymanie). Mieszkanie na wynajem Wrocław Krzyki gotowe do zamieszkania.

Kolejną zaletą mieszkania do wynajęcia Wrocław Krzyki jest jego elitarna, nobilitująca lokalizacja na terenie zamkniętego i monitorowanego osiedla z całodobową ochroną. Na wyciągnięcie ręki kompletna infrastruktura (sklepy, supermarkety, dyskonty, salony usługowe, lekarskie, place zabaw oraz rozległe tereny zielone). Mieszkanie do wynajmu Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– przedpokój
– kuchnia
– łazienka z wc
– salon
– sypialnia
– balkon.

Zapraszam na prezentację mieszkania na wynajem Wrocław Krzyki. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław Krzyki oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (094-1548)

Kontakt:
Tel. +48 696 426 227

Inne w tej kategorii...