Mieszkanie Wrocław Krzyki wynajem za 1 350 zł/m-c

Mieszkanie, 1 pokój, Wrocław wynajem. Powierzchnia mieszkania do wynajęcia Wrocław to 33,47 metra kwadratowego. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław zlokalizowane jest na I piętrze. Budynek o 4 kondygnacjach. Ekspozycja okien w kierunku południowym. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław nadaje się do wprowadzenia się nowych najmujących. Mieszkanie na wynajem Wrocław w ramach programu „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko wynajmujący, czyli właściciel.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu do wynajęcia Wrocław:
– balkon
– salon/sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
Wszystkie pomieszczenia i pokoje w mieszkaniu na wynajem Wrocław są kompletnie umeblowane i wyposażone. Wnętrze mieszkania do wynajęcia Wrocław niezwykle słoneczne, jasne i widne. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska.

Znakomita lokalizacja – mieszkanie do wynajmu Wrocław znajduje się w cichej, zielonej i spokojnej okolicy. Wokół znane centrum handlowe, wyższa uczelnia etc. Do Rynku jest ok. 5 km. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania na wynajem Wrocław.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15445)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 06

Inne w tej kategorii...