Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż za 699 000 zł

Mieszkanie, trzy pokoje, Wrocław Krzyki sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki adresowane do wymagającego klienta, który szuka komfortu, bezpieczeństwa oraz atrakcyjnej lokalizacji. Wszystkie pomieszczenia i pokoje w mieszkaniu do sprzedaży Wrocław Krzyki wykończone w wysokim standardzie i przygotowane od razu do zamieszkania bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych wydatków finansowych.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Krzyki usytuowane jest na trzecim piętrze czterokondygnacyjnego budynku z 2010 roku. Dużą zaletą są najbliższe otoczeniu i tereny zielone. Rodziny posiadające samochód z pewnością ucieszy możliwość zakupu zamykanego garażu podziemnego na poziomie -1 budynku. Ogromna powierzchnia (112 mkw), prestiżowe i komfortowe wnętrze, zainstalowana klimatyzacja, elektryczne rolety zewnętrzne oraz niezwykle efektowne oświetlenie LED-owe z halogenowym to kolejne z zalet tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki. Wystawa okien na 3 strony świata (wschód, zachód, południe).

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu do sprzedaży Wrocław Krzyki:
na PIERWSZYM poziomie znajdują się: przedpokój + salon + łazienka + taras + jadalnia + kuchnia
na DRUGIM poziomie znajdują się: przedpokój + 2 sypialnie + łazienka.

Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (150-862)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl
Tel. +48 71 786 42 40
Tel. +48 696 436 549

Inne w tej kategorii...