Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż za 665 000 zł

Mieszkanie, 4 pokoje, Wrocław Krzyki sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 6 670 zł. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki to 99,7 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław Krzyki usytuowane jest na II piętrze. Budynek z 2017 roku o 4 kondygnacjach. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław przygotowane do wprowadzenia się nowych właścicieli. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Dwa poziomy, najwyższy standard, najlepszej jakości materiały wykończeniowe oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki. Wokół cisza i spokój. Dużo zieleni. Blisko centrum.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
na PIERWSZYM POZIOMIE znajdują się: hol + salon + kuchnia + sypialnia + łazienka + 2 balkony
na DRUGIM POZIOMIE znajdują się: 2 sypialnie + balkon.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław Krzyki są przestronne, z dużymi oknami i pięknym widokiem na panoramę miasta. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w parkingu podziemnym (dodatkowo płatne 20 000 zł). Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16011)

Kontakt:
e-mail: p.zacharek@wgn.pl
Tel. +48 71 337 84 19
Tel. +48 609 130 707

Inne w tej kategorii...