Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż za 590 000 zł

Mieszkanie, 4 pokoje, Wrocław Krzyki do sprzedaży. Mieszkanie na sprzedaż zachwyca swoimi funkcjonalnym metrażem 83,3 m2 oraz znakomitą lokalizacją. Warto zaznaczyć, że mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki przygotowane jest do zamieszkania przez nowych właścicieli i poszczycić się może dobrym standardem wykończenia. Ekspozycja okien na wschód – zachód. Budynek o 9 kondygnacjach. Mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki pochodzi z rynku wtórnego. Mocnym atutem jest korzystna cena za metr kwadratowy wynosząca 7 083 zł/m2.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Krzyki objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Krzyki wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Wnętrze mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki zachwyca swoim dużym nasłonecznieniem.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– 3 sypialnie
– aneks kuchenny
– przedpokój
– łazienka.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki doskonale nadaje się dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Warto zaznaczyć, że do mieszkania na sprzedaż Wrocław przynależy praktyczna komórka lokatorska (2,37 m2). Osoby zmotoryzowane będą mogły bez problemów znaleźć miejsce postojowe przed budynkiem. Atrakcyjna lokalizacja – mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki znajduje się w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji. W pobliżu mieści się wiele sklepów, znane centrum handlowe, dyskonty popularnych sieci, hala kupiecka, szpital, uczelnie wyższe, aquapark, parki, kryte lodowisko etc.

Zapraszam na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16169)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...