Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż za 530 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Krzyki sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław jest stosunkowo nowe i mieści się w kamienicy. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław to wygodne 44,95 m2. Niezwykle atrakcyjnie kształtuje się na pewno cena za metr kwadratowy wynosząca 11 791 zł/m2. Warto podkreślić, że mieszkanie do sprzedaży Wrocław znajduje się w 4-kondygnacyjnym budynku z ciekawą wystawą okien na północny wschód. Konkurencyjna cena 530 tys. zł, pochodzenie z rynku wtórnego oraz zastany standard pozwalają nowym mieszkańcom na wprowadzenie się tu bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław usytuowane jest na parterze.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław olśniewa swoim słonecznym, jasnym, komfortowym i przestronnym wnętrzem o funkcjonalnym rozkładzie: salon + sypialnia + kuchnia + łazienka z wc + przedpokój. Duża zaletą oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław jest przynależne pomieszczenie piwniczne.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją prestiżową lokalizacją w samym sercu miasta. Spacerem na Rynek dojdziemy w 10 minut. Nieopodal znajdziemy dworzec PKP, znane i lubiane przez mieszkańców galerie handlowe, sklepy, punkty usługowe etc. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław zachwycić może również olbrzymim potencjałem z myślą o efektywnej lokacie kapitału i zakupie inwestycyjnym (późniejszy wynajem). Osoby posiadające samochód mają możliwość wykupienia abonamentu parkingowego od miasta w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tego mieszkania Wrocław.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16368)

Kontakt:
e-mail: kamila.mizgala@wgn.pl

Inne w tej kategorii...