Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż za 485 000 zł

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław Krzyki sprzedaż. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki to 49 metrów kwadratowych. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław Krzyki usytuowane jest na pierwszym piętrze. Budynek z 2014 roku o czterech kondygnacjach z rynku wtórnego. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 9 898 zł. Ekspozycja okien w kierunkach południowy wschód. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław przygotowane do wprowadzenia się nowych właścicieli. Duży potencjał – mieszkanie na sprzedaż Wrocław znakomicie nadaje się nie tylko do zamieszkania przez właściciela, ale także jako inwestycja kapitału. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel).

Dobre gatunkowo materiały wykończeniowe, atrakcyjna lokalizacja a także dobry standard wykończenia to najmocniejsze atuty mieszkania na sprzedaż Wrocław. Wnętrze mieszkania do sprzedaży Wrocław Fabryczna jest zaprojektowane w nowoczesnym stylu:
– salon
– balkon
– aneks kuchenny
– przedpokój
– sypialnia
– łazienka z wc
– garderoba.

Wszystkie pomieszczenia i pokoje są umeblowane. Kuchnia wyposażona w najnowocześniejsze sprzęty AGD oraz włoski okap wyspowy z ozdobną lampą. Dużą zaletą mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna jest również jego znakomita lokalizacja na terenie kameralnego, zamkniętym osiedla. Wokół cisza, spokój i rozwinięta infrastruktura handlowa. Na amatorów aktywnego wypoczynku czekają rozległe tereny zielone i rekreacyjne. Zainteresowanych zapraszam na prezentację mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16028)

Kontakt:
tel. +48 721 480 707
tel. +48 71 337 84 17

Inne w tej kategorii...