Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż za 450 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Krzyki sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 5 945 zł. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki to 75,7 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław Krzyki usytuowane jest na I piętrze. Kamienica z 1930 roku o 4 kondygnacjach z rynku wtórnego. Ekspozycja okien w kierunkach wschód – zachód. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów WGN.  Mieszkanie do sprzedaży Wrocław objęte słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. 

Doskonała lokalizacja w prestiżowej dzielnicy, odświeżone wnętrze, ładny parkiet w dobrym stanie oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń to najmocniejsze zalety tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w mieszkaniu do sprzedaży Wrocław:  salon + 2 sypialnie + aneks kuchenny  + balkon + łazienka  z wc + przedpokój. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław poszczycić się może niezwykle wysokim potencjałem – znakomicie nadaje się pod zakup inwestycyjny z przeznaczeniem na późniejszy, dochodowy wynajem.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Krzyki niezwykle ekonomiczne w utrzymaniu. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki ciepłe i bardzo przyjazne w użytkowaniu. Ogrzewanie gazowe. Do mieszkania na sprzedaż Wrocław przynależy pomieszczenie piwniczne. Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16049)

Kontakt:
Tel. +48 721 480 707
Tel. +48 71 337 84 17

Inne w tej kategorii...