Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż za 449 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Krzyki sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 9 844 zł. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki to 45,61 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław Krzyki usytuowane jest na I piętrze. Budynek o 5 kondygnacjach z rynku wtórnego. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław nadaje się od razu do zamieszkania. Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszy miejsce postojowe w podziemnym garażu (25 000 zł).

Prestiżowa lokalizacja na terenie zamkniętego i zagospodarowanego zielenią osiedla to pierwsza z zalet tego mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki. Lokalizacja gwarantuje szybkie dotarcie zarówno do centrum. jak i do autostrady A4. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław:
– sypialnia
– salon
– aneks kuchenny
– łazienka z wc
– przedpokój
– loggia


W części kuchennej pozostają na wyposażeniu meble wykonane na zamówienie z zabudowaną lodówką, zabudowaną dużą zmywarką, płyta ceramiczna i elektryczny piekarnik. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Krzyki ogrzewane z sieci miejskiej. Wnętrze niezwykle ciche, słoneczne i ciepłe. Przy konieczności finansowania zakupu mieszkania Wrocław Krzyki kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-610)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl
tel. +48 48 607 530 633

Inne w tej kategorii...