Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż za 430 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Krzyki sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 6 384 zł. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki to 67,36 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław Krzyki usytuowane jest na III piętrze. Kamienica o 4 kondygnacjach z rynku wtórnego. Ekspozycja okien w kierunku wschodnim. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław nadaje się od razu do zamieszkania.

Wnętrze mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki urzeka swoim wysokim standardem, przestronnością, nasłonecznieniem oraz odremontowaniem wszystkich pomieszczeń. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław: salon+ aneks kuchenny + sypialnia + przedpokój + łazienka z wc + balkon. Warto podkreślić, że wnętrze jest niezwykle czyste, zadbane i wykończone z dużą dbałością o detale. Niewątpliwą zaletą są także praktycznie rozmieszczone oświetlenie. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki ogrzewane jest gazowo. Do mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki przynależy 2-izbowa piwnica o powierzchni ok. 10 m2. Mieszkańcy będą mogli również bez skrępowania korzystać z pomieszczeń strychowych.

Długa listę zalet mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki zamyka doskonała lokalizacja w cichej i spokojnej okolicy. Lokalizacja gwarantuje znakomitą komunikację z każdą częścią miasta. Do Rynku jest ok. 2,5 km. Nieopodal rozciągają się rozległe tereny rekreacyjne i zielone.  Na wyciągnięcie ręki przedszkole, szkoła, wyższe uczelnie, dyskonty znanych sieci, poczta, kluby fitness, lodowisko etc. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Krzyki znakomicie nadaje się dla pary, rodziny lub pod inwestycję (możliwość wydzielenia 3 niezależnych pokoi). Zapraszam na prezentację mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-605)

Kontakt:
e-mail: a.tchorz@wgn.pl
tel. +48 71 313 54 02
tel. +48 570 570 202

Inne w tej kategorii...