Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż za 419 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Krzyki sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 5 929 zł. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki to 70,67 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław Krzyki usytuowane jest na I piętrze. Budynek oddany do użytku w 1936 roku o 3 kondygnacjach z rynku wtórnego. Ekspozycja okien w kierunkach północ – wschód – zachód. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław przygotowane do wprowadzenia się nowych właścicieli. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław objęte słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– balkon
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.

Do mieszkania do sprzedaży Wrocław przynależy duże pomieszczenie piwniczne (17,55 m2). Znakomita lokalizacja – mieszkanie na sprzedaż Wrocław Krzyki mieści się nieopodal Centrum, wyższych uczelni, przedszkola i szkoły. Tuż obok szpital oraz 2 piękne parki. Duży potencjał – mieszkanie na sprzedaż Wrocław znakomicie nadaje się nie tylko do zamieszkania przez właściciela, ale także jako inwestycja kapitału. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16060)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl
tel. +48 665 313 096
tel. +48 71 337 84 06

Inne w tej kategorii...