Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż za 395 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Krzyki sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 7 545 zł. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki to 52,35 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław Krzyki usytuowane jest na II piętrze. Budynek o 5 kondygnacjach. Ekspozycja okien w kierunku południowy wschód. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław przygotowane do wprowadzenia się nowych właścicieli. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel).

Wnętrze oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław tworzą:
– balkon
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój

Mocną zaletą oferowanego do sprzedaży mieszkania Wrocław Krzyki są przynależne 2 komórki lokatorskie oraz miejsce postojowe w garażu podziemnym pod budynkiem. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Krzyki znakomicie nadaje się również jako bezpieczna forma lokaty kapitału / pod inwestycje. Atrakcyjna lokalizacja zapewnia szybką komunikację z każdą częścią miasta. Bardzo polecam i zapraszam na prezentację mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16016)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 06

Inne w tej kategorii...