Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż za 379 000 zł

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław do sprzedaży. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 6 213 zł. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki to 61 metrów kwadratowych. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław Krzyki usytuowane jest na pierwszym piętrze 5-kondygnacyjnego budynku.

Mieszkanie Wrocław Krzyki do sprzedaży objęte znanym i lubianym przez naszych klientów programem „0% prowizji od kupującego”. Mieszkanie Wrocław Krzyki na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem brokerów WGN. Wystawa okien na północ oraz południe.

Mocnym atutem mieszkania Wrocław na sprzedaż jest jego znakomita lokalizacja oraz kompletna infrastruktura w pobliżu. Są to m.in. liczne sklepy, lokale usługowe, szkoła, przedszkole, centrum handlowe, Park Grabiszyński etc. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym. Wnętrze mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki tworzą: salon + przedpokój + balkon + łazienka + kuchnia + .

Wysoki standard wykończenia, wszystkie media miejskie, atrakcyjna cena z możliwością negocjacji oraz duży potencjał to kolejne z zalet tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki. Warto w tym miejscu nadmienić, ze mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki nadaje się do remontu. Zapraszam na prezentację mieszkania na sprzedaż Wrocław. Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont mieszkania Wrocław Krzyki do sprzedaży.

Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3499)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl
Tel. +48 723 800 707
Tel. +48 71 337 84 14

Inne w tej kategorii...