Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż za 375 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 11 161 zł. Powierzchnia mieszkania to 33,6 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław usytuowane jest na II piętrze. Budynek z 2015 roku o 7 kondygnacjach. Ekspozycja okien na wschód. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław przygotowane do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do mieszkania na sprzedaż Wrocław przynależy miejsce postojowe w podziemnym garażu.

Elitarna lokalizacja na terenie zamkniętego i monitorowanego osiedla z całodobową ochroną, najwyższy standard wykończenia wnętrza oraz najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze zalety tego mieszkania do sprzedaży Wrocław. Na osiedlu znajduje się kompletna infrastruktura w postaci terenów zielonych, placów zabaw, lokali usługowych, lekarskich, supermarketów i dyskontów znanych sieci.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław: kuchnia + salon + balkon + sypialnia + łazienka z wc + przedpokój. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław częściowo umeblowane, ale właściciel dopuszcza możliwość doposażenia pod konkretne potrzeby nowych mieszkańców. Cena mieszkania na sprzedaż Wrocław podlega indywidualnej negocjacji. Zapraszam na prezentację mieszkania do sprzedaży Wrocław.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (094-1557)

Kontakt:
Tel. +48 696 426 227

Inne w tej kategorii...