Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż za 367 290 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Krzyki sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 6 600 zł. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki to 55,65 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław Krzyki usytuowane jest na II piętrze. Budynek z 2019 roku (rynek pierwotny) o 4 kondygnacjach. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Krzyki w standardzie deweloperskim. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki objęte zostało znanym i cenionym przez naszych klientów programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci prowizji. Dodatkowo kupujący nie płaci 2% podatku PCC.

Wnętrze mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki tworzą: 2 sypialnie + salon + aneks kuchenny + + komunikacja + przedpokój. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Krzyki wykończone w dobrym standardzie. Mocnym atutem jest również znakomita lokalizacja oraz szybki dostęp do drogi wyjazdowej w kierunku Siechnic, Oławy i Opola. To doskonała lokalizacja dla każdego, kto jest związany z południową częścią Wrocławia. Bardzo dobra alternatywa dla znacznie droższych mieszkań położonych na Gaju i Tarnogaju. Miejsce postojowe w podziemnym garażu kosztuje 18 tys. zł, natomiast komórka lokatorska – 4 000 zł/m2. Polecam i zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania Wrocław Krzyki.

Posiadamy w ofercie ponad 120 ofert deweloperskich we Wrocławiu i okolicach. Zajmujemy się kompleksową profesjonalną obsługą sprzedaży mieszkań i domów z rynku pierwotnego. Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki raz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3357)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 21

Inne w tej kategorii...