Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż za 367 290 zł

Mieszkanie, trzy pokoje, Wrocław Krzyki sprzedaż. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław to 55,65 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław Krzyki usytuowane jest na drugim piętrze. Budynek z 2019 roku z rynku pierwotnego o czterech kondygnacjach. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 6 600 zł. Nowi właściciele mogą dokupić miejsce postojowe w podziemnym garażu za 18 000 zł oraz komórkę lokatorską za 4 000 zł/m2.

Doskonała lokalizacja dla każdego, kto związany jest z południową częścią Wrocławia to pierwsza z zalet tego mieszkania na sprzedaż Wrocław. Oferowane do sprzedaży mieszkanie Wrocław Krzyki stanowi znakomitą alternatywa dla znacznie droższych mieszkań położonych na Gaju czy Tarnogaju. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki w standardzie deweloperskim objęte słynnym i lubianym programem „0% prowizji od kupującego”. Dzięki temu kupujący nie musi płacić prowizji. Dodatkowo kupujący nie płaci również 2% podatku PCC.

Wszystkie pomieszczenia i pokoje w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław Krzyki wykończone w dobrym standardzie przy wykorzystaniu solidnej jakości materiałów:
– 2 sypialnie
– przedpokój
– salon
– komunikacja
– aneks kuchenny.
Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki.

Posiadamy w ofercie ponad 120 ofert deweloperskich we Wrocławiu i okolicach. Zajmujemy się kompleksową profesjonalną obsługą sprzedaży mieszkań i domów z rynku pierwotnego. Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki raz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3357)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 21

Inne w tej kategorii...