Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż za 338 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Krzyki sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 9 220 zł. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki to 36,66 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław Krzyki usytuowane jest na II piętrze. Kamienica o 3 kondygnacjach z rynku wtórnego. Ekspozycja okien w kierunku zachodnim. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław nadaje się od razu do zamieszkania. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław objęte słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.

Wnętrze mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki przeszło kapitalny remont i zaaranżowane jest w nietuzinkowy sposób. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław: salon + aneks kuchenny + łazienka + sypialnia + nyża + przedpokój + piwnica. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich lokatorów mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki są solidne, antywłamaniowe drzwi wejściowe oraz domofon.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki poszczycić się może wysokim standardem wykończenia oraz najlepszej klasy użytymi materiałami. Wszystkie pokoje oraz pomieszczenia wykończone z klasą i dbałością o szczegóły. Wymienione wszystkie instalacje. Dużą zaletą mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki jest jego znakomita, poszukiwana na rynku lokalizacja. Nieopodal rozległe tereny zielone, szkoła, ośrodek zdrowia, apteka, siłownia, banki, restauracje, sklepy wielkopowierzchniowe etc. Osoby lubiące aktywny wypoczynek docenią pobliskie tereny spacerowe i rowerowe.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Krzyki znakomicie nadaje się dla pary, która szuka nowoczesnego mieszkania, jak również może stanowić atrakcyjną ofertę inwestycyjną. Cena mieszkania Wrocław Krzyki doi negocjacji ze zdecydowanym kupującym. Mieszkanie dostępne od zaraz. Zapraszam na prezentację mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16052)

Kontakt:
e-mail: p.zacharek@wgn.pl
tel.: +48 71 337 84 19
tel. +48 609 130 707

Inne w tej kategorii...