Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż za 321 992 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 6 736 zł. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław to 47,8 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław usytuowane jest na I piętrze. Budynek z rynku pierwotnego. Ekspozycja okien w kierunku południowym.

Nowi właściciele mieszkania na sprzedaż Wrocław zwolnieni są z konieczności zapłaty podatku 2% PCC 2%, gdyż lokal pochodzi z rynku pierwotnego. Atrakcyjna lokalizacja – mieszkanie na sprzedaż Wrocław znajduje się na nowo powstającym, wielofunkcyjnym osiedlu. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– łazienka
– korytarz
– balkon.

Mieszkanie od sprzedaży Wrocław adresowane głównie dla singla lub młodego małżeństwa. Wielkim plusem jest budowa przedszkola, klubu fitness oraz pięknego parku, na którym powstaną dziedzińce, patia, ogródki i tereny rekreacyjne. To wszystko z myślą o mieszkańcach. Opcjonalnie istnieje możliwość zakupu:
– miejsca pojedynczego w garażu – 29 000 zł
– miejsca podwójnego w garażu – 39 000 zł
– miejsca parkingowego zewnętrznego – 9 000 zł
– miejsca na jednoślad (wewnętrzne) – 3 000 zł/m2
– komórki lokatorskiej – 3 000 zł/m2.

W swojej ofercie posiadamy również inne mieszkania na sprzedaż Wrocław w tej inwestycji. Zachęcamy do kontaktu. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Przy konieczności finansowania zakupu mieszkania na sprzedaż Wrocław kredytem zapewniamy również bezpłatną pomoc w doborze najkorzystniejszego kredytu na rynku. (155-558)

Kontakt:
Tel. +48 71 313 54 02
Tel. +48 663 120 091
e-mail: m.romanczukiewicz@wgn.pl

Inne w tej kategorii...