Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż za 320 000 zł

Mieszkanie, kawalerka, 1 pokój, Wrocław sprzedaż. Mieszkanie w cenie za metr kwadratowy – 9 969 zł. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki to 32,1 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław usytuowane jest na IV piętrze. Budynek z 2000 roku o 7 kondygnacjach. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Krzyki objęte słynnym programem „Sprzedaż bezpośrednia”, co oznacza, że kupujący nie płaci prowizji, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko sprzedający.

Atrakcyjna lokalizacja blisko słynnego drapacza chmur Sky Tower to pierwsza z zalet tego oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław Krzyki. Elitarna okolica. Do wrocławskiego Rynku jest ok. 2 km. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki o dużym potencjale – znakomicie nadaje się jako inwestycja kapitału pod późniejszy, dochodowy wynajem.

Wnętrze mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki w bardzo dobrym stanie technicznym: – salon + balkon + kuchnia + przedpokój + łazienka z wc. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki wraz z dwoma pomieszczeniami piwnicznymi. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Krzyki ekonomiczne w eksploatacji. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15974)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 21

Inne w tej kategorii...