Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż za 315 000 zł

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o powierzchni 46,5 m2. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku. Ekspozycja okien w kierunkach wschód – zachód. Wnętrze mieszkania Wrocław Krzyki na sprzedaż w pełni rozkładowe i dwustronne. Dużym atutem jest znakomita lokalizacja blisko centrum, wielu, wyższych uczelni, słynnej galerii handlowej oraz aquaparku. Lokalizacja gwarantuje również znakomitą komunikację z każdą częścią miasta. Mieszkanie Wrocław Krzyki na sprzedaż stanowi odrębną własność z księgą wieczystą.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu Wrocław Krzyki do sprzedaży prezentuje się następująco:
– salon
– balkon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.

Wnętrze mieszkania Wrocław Krzyki na sprzedaż wykończone w bardzo dobrym standardzie – na podłodze w pokojach panele, a w przedpokoju i kuchni kafle. Wymienione zostały również okna. Cały budynek po termomodernizacji. Mieszkanie Wrocław Krzyki na sprzedaż doskonale nadaje się dla rodziny lub jako zakup inwestycyjny.

Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont mieszkania Wrocław Krzyki na sprzedaż. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Informacje dotyczące mieszkania Wrocław Krzyki do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (010-3485)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl
Tel. +48 723 800 707
Tel. +48 71 337 84 14

Inne w tej kategorii...