Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż za 310 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Krzyki na sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży wyróżnia się swoimi funkcjonalnym metrażem 41,89 mkw. oraz doskonałą lokalizacją. Warto zaznaczyć, że mieszkanie na sprzedaż Wrocław Krzyki przygotowane jest do zamieszkania przez nowych właścicieli i poszczycić się może dobrym standardem wykończenia. Budynek o 11 kondygnacjach, IV piętro. Mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki pochodzi z rynku wtórnego. Mocnym atutem jest okazyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 7 400 zł/mkw.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Krzyki wyróżnia się swoją znakomitą lokalizacją w prestiżowej dzielnicy. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– wc
– balkon
– przedpokój.
Do mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki przynależy pomieszczenie piwniczne.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16194)

Kontakt:
e-mail: e.kaczor@wgn.pl

Inne w tej kategorii...