Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż za 295 000 zł

Mieszkanie https://becejprevoz.com/buchstabe-a/index.html , 2 pokoje, Wrocław Krzyki sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 7 846 zł. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki to 37,6 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław Krzyki usytuowane jest na parterze. Budynek z 1970 roku o 11 kondygnacjach z rynku wtórnego. Ekspozycja okien na wschód. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław nadaje się od razu do zamieszkania. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław objęte słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.

Wnętrze oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław Krzyki niezwykle jasne, zadbane i przestronne. Budynek w dobrym stanie technicznym. Atrakcyjna lokalizacja – mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki znajduje się w zielonej okolicy, nieopodal jednej z wyższych uczelni, ze znakomitym połączeniem do centrum. Osoby zmotoryzowane z pewnością ucieszy duży parking przed budynkiem.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław: salon + sypialnia + kuchnia + łazienka + przedpokój. Do mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki przynależy pomieszczenia piwniczne. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki niezwykle ekonomiczne w eksploatacji. Dobry standard – nowe, plastikowe okna, na podłogach mozaika parkietowa i kafelki ceramiczne. Kuchnia w pełni wyposażona.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław doskonale nadaje się również jako bezpieczna inwestycja kapitału pod późniejszy, dochodowy wynajem. Cena do negocjacji ze zdecydowanym kupującym. Zapraszam na prezentację mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16054)

Kontakt:
e-mail: j.klementowska@wgn.pl
tel. +48 502 266 125
tel. +48 71 337 84 20

Inne w tej kategorii...