Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż za 240 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Krzyki do sprzedaży. Ogromną zaletą oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław Krzyki jest atrakcyjna ekspozycja okien na północny zachód, położenie w 4-kondygnacyjnym budynku a także standard gwarantujący wygodne, komfortowe życie. Mieszkanie Wrocław Krzyki do sprzedaży wyróżnia się ponadto funkcjonalnym metrażem 27,5 m2 i konkurencyjną ceną za metr kwadratowy 8 727 zł/m2 Rynek wtórny. Nie bez znaczenia jest także korzystna lokalizacja w poszukiwanej na rynku okolicy, możliwość szybkiego wprowadzenia się bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych a także bezpieczne IV piętro w budynku z 1975 roku.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław ekonomiczne w utrzymaniu. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław znajduje się w wyjątkowo korzystnej lokalizacji (15 min do wyższej uczelni, 20 min do PKP). Wokół bogata infrastruktura. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów WGN.  Mieszkanie do sprzedaży Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– łazienka z wc
– przedpokój.
Mieszkanie na sprzedaż Wrocław wraz z ujętymi w cenie meblami, zabudową kuchnią, lodówką etc.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław dedykowane młodym ludziom. To również znakomita propozycja zakupu inwestycyjnego. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16227)

Kontakt:
e-mail: aldona.staniszewska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...