Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż za 229 000 zł

Mieszkanie, kawalerka, 1 pokój, Wrocław sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 8 767 zł. Powierzchnia mieszkania to 26,12 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław usytuowane jest na parterze. Budynek z 2009 roku o czterech kondygnacjach. Ekspozycja okien na północny i wschód. Cena mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki do negocjacji ze zdecydowanym kupującym. Tylko klienci gotówkowi.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki z przynależną piwnicą o powierzchni 2,13 metra kwadratowego. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Krzyki znajduje się na terenie elitarnego osiedla blisko Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych. wokół rozległe tereny zielone. W sąsiedztwie szkoła, przedszkole, supermarket, apteka, centrum rekreacyjne z basenami i saunami.

Wysoki standard wykończenia, eleganckie wnętrze i minimalistyczny styl to najmocniejsze atuty tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki przygotowane od razu do zamieszkania. Kuchnia w pełni wyposażona. Wysokiej jakości materiały wykończeniowe. Ogrzewanie centralne.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki objęte znanym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu wynagrodzenie dla biura płaci wyłącznie strona sprzedająca. Wnętrze mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki tworzą: salon/sypialnia + przedpokój + kuchnia + łazienka. Serdecznie zapraszam na prezentację mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki. Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15951)

Kontakt:
e-mail: j.klementowska@wgn.pl
Tel. +48 502 266 125
Tel. +48 71 337 84 20

Inne w tej kategorii...