Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż za 1 522 080 zł

Mieszkanie, trzy pokoje, Wrocław sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 15 750 zł. Powierzchnia mieszkania to 96,64 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław usytuowane jest na pierwszym piętrze. Budynek z o czterech kondygnacjach. Ekspozycja okien w kierunkach północ – południe.

Rodziny posiadające samochód z pewnością zainteresuje możliwość dokupienia miejsca garażowego pod budynkiem (15,87 m2) w cenie 75 tys. zł oraz komórki lokatorskiej (2,29 m2) w cenie 10 000 zł. Dużą zaletą mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki jest jego znakomita lokalizacja na terenie zielonego, zamkniętego osiedla o bardzo wysokim standardzie. Nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwają tu concierge oraz inteligentne systemy elektroniczne. Nieopodal mieszczą się wszystkie niezbędne usługi.

Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą: salon + 2 balkony + jadalnia + wc + aneks kuchenny + łazienka + hol + 2 sypialnie. Wszystkie pomieszczenia i pokoje luksusowego apartamentu na sprzedaż całkowicie umeblowane i wyposażone. W kuchni stoją najwyższej klasy meble, blaty są granitowe a sprzęty AGD najlepszych producentów. Dla wygody mieszkańców na całej powierzchni mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki rozprowadzono ogrzewanie podłogowe oraz klimatyzację (tylko w salonie).

Najwyższy standard wykończenia, najlepszego gatunku użyte materiały i funkcjonalny rozkład pomieszczeń to najmocniejsze atuty tego mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki. Dodatkowo warto podkreślić, że mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki objęte jest programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu strona kupująca nie płaci prowizji, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko strona sprzedająca. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3291)

Kontakt:
e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 01

Inne w tej kategorii...