Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż w cenie 598 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Krzyki do sprzedaży. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy 7 119 zł, dobry standard oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki. Kolejne zalety to na pewno duży metraż 84 mkw., usytuowanie na wysokim parterze oraz funkcjonalny rozkład. Budynek wzniesiony w 2004 roku o 4 kondygnacjach. Rynek wtórny. Wystawa okien w kierunku południowym. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki nadaje się od razu do zamieszkania.

Do najmocniejszych zalet tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki należy również: 2-poziomwa aranżacja pomieszczeń, piękny taras, balkon, przynależna komórka lokatorska, a także doskonała lokalizacja w cichej i spokojnej okolicy. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Krzyki składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
na PIERWSZYM POZIOMIE: salon+ aneks kuchenny + wc + przedpokój + taras
na DRUGIM POZIOMIE: 2 pokoje + balkon + łazienka z wc.
Na osobną uwagę zasługuje komfortowo wyposażona w niezbędne sprzęty AGD kuchnia, a także gustowne meble w zabudowie oraz wyspa, która sprzyja integrowaniu rodziny lub zaproszonych gości, a także umożliwia włączenie innych we wspólne gotowanie. Dodatkowym atutem jest także imponujący widok z tarasu na zieleń..

Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszy przynależne miejsce postojowe w podziemnym garażu. Do wspólnej dyspozycji mieszkańców jest także zamykane pomieszczenie na wózki i rowery. Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat tego mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-648)

Kontakt:
e-mail: a.tchorz@wgn.pl

x (x)

Inne w tej kategorii...