Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż w cenie 519 000 zł

Mieszkanie, cztery pokoje, Wrocław Krzyki sprzedaż. 63,84 metra kwadratowego liczy powierzchnia tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki. Zaprezentowane do sprzedaży mieszkanie Wrocław Krzyki mieści się na pierwszym piętrze kamienicy. Budynek z rynku wtórnego oddany do użytku w latach 30-tych ubiegłego wieku o czterech kondygnacjach. Dużą zaletą jest atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 8 130 zł.

Wszystkie pomieszczenia i pokoje w mieszkaniu do sprzedaży Wrocław Krzyki są umeblowane i wyposażone. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– hol
– 3 sypialnie
– łazienka
– kuchnia.

Do najmocniejszych zalet oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław Krzyki należy zaliczyć: wyremontowane wnętrze, wysoki standard, znakomitej jakości materiały wykończeniowe a także atrakcyjną lokalizację. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław doskonale nadaje się również jako bezpieczna inwestycja kapitału pod późniejszy, dochodowy wynajem. Prognozowany miesięczny przychód to ok. 3 750 zł – 4 000 zł.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Krzyki gotowe do zamieszkania bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Mieszkanie Wrocław Krzyki do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”. Zapraszamy na prezentację mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16021)

Kontakt:
e-mail: p.zacharek@wgn.pl
Tel. +48 71 337 84 19
Tel. +48 609 130 707

Inne w tej kategorii...