Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż w cenie 450 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Krzyki sprzedaż. 75,7 metra kwadratowego liczy powierzchnia tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki. Zaprezentowane do sprzedaży mieszkanie Wrocław Krzyki mieści się na I piętrze kamienicy. Budynek z rynku wtórnego oddany do użytku w latach 30-tych ubiegłego wieku o 4 kondygnacjach. Dużą zaletą jest szalenie atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 5 945 zł. Wystawa okien na wschód i zachód. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel).

Doskonała lokalizacja, pełny rozkład pomieszczeń, odświeżone wnętrze to najmocniejsze atuty tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki mieści się ok. 400 metrów od przystanków tramwajowych, co gwarantuje sprawną komunikację we wszystkich kierunkach.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław: salon + sypialnia + kuchnia + balkon + łazienka z wc + przedpokój. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław wyróżnia się dużym potencjałem – doskonałe jako inwestycja i lokata kapitału pod wynajem. Mieszkanie na sprzedaż niezwykle ekonomiczne w eksploatacji. Do mieszkania przynależy pomieszczenie piwniczne. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Krzyki przeznaczone do remontu z wymianą okien włącznie.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16020)

Kontakt:
Tel. +48 721 480 707
Tel. +48 71 337 84 17

Inne w tej kategorii...