Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż w cenie 450 000 zł

Mieszkanie, trzy pokoje, Wrocław Krzyki sprzedaż.  75,7 metra kwadratowego liczy powierzchnia tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki. Zaprezentowane do sprzedaży mieszkanie Wrocław Krzyki mieści się na pierwszym piętrze. Budynek z rynku wtórnego oddany do użytku w 1930 roku o czterech kondygnacjach. Dużą zaletą jest szalenie atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 5 945 zł. Wystawa okien na wschód i zachód. Mieszkanie Wrocław Krzyki na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Warto jeszcze podkreślić, że mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki objęte zostało popularnym programem „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od kupującego”.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki bardzo ekonomiczne w eksploatacji oraz ciepłe i przyjazne w użytkowaniu. Z długiej listy zalet oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław warto podkreślić jego duży potencjał, co czyni go bezpieczną lokatą kapitału oraz znakomitą inwestycją, a także znakomitą lokalizacje w elitarnej okolicy.

Wnętrze mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– salon
– przedpokój
– 2 sypialnie
– łazienka  z wc
– aneks kuchenny
– balkon

Mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki wraz z piwnica. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16049)

Kontakt:
tel. +48 721 480 707
tel. +48 71 337 84 17

Inne w tej kategorii...