Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż w cenie 399 000 zł

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław Krzyki sprzedaż. 45,22 metra kwadratowego wynosi powierzchnia tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki. Zaprezentowane do sprzedaży mieszkanie Wrocław Krzyki mieści się na trzecim piętrze. Budynek z rynku wtórnego oddany do użytku w 2012 roku liczący trzy kondygnacje. Dużą zaletą jest konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 8 824 zł.

Z długiej listy zalet oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław warto podkreślić jego duży potencjał, co czyni go bezpieczną lokatą kapitału oraz znakomitą inwestycją, znakomitą lokalizację nieopodal kompletnej infrastruktury oraz przynależne miejsce postojowe w garażu podziemnym (30 tys. zł). Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki mieści się w pobliżu szkoły, przedszkola, siłowni, placówek handlowych, placu zabaw itp.

Wnętrze mieszkania Wrocław do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– salon
– korytarz
– aneks kuchenny
– łazienka z wc
– balkon
– sypialnia.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław w ramach znanego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Krzyki niezwykle funkcjonalne i luksusowe. Bardzo polecam i zapraszam na prezentację mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki. Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16012)

Kontakt:
e-mail: p.zacharek@wgn.pl
Tel. +48 71 337 84 19
Tel. +48 609 130 707

Inne w tej kategorii...