Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż w cenie 353 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Krzyki do sprzedaży. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy 8 496 zł, dobry standard oraz znakomita lokalizacja blisko centrum i Uniwersytetu Ekonomicznego to najmocniejsze atuty tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki. Kolejne zalety to na pewno wygodny metraż 41,55 mkw., usytuowanie na VI piętrze oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Wieżowiec o 11 kondygnacjach. Rynek wtórny. Wystawa okien w kierunku wschodnim.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław w ramach cenionego przez naszych klientów programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że całość wynagrodzenia biura nieruchomości pokrywa tylko sprzedający. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Krzyki w trakcie generalnego remontu, dzięki czemu przyszły właściciel może zaaranżować je zgodnie z własnymi potrzebami. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki o dużym potencjale – świetnie nadaje się pod zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym, dochodowym wynajmie.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– aneks kuchenny
– balkon
– sypialnia
– łazienka
– przedpokój.

Osoby zmotoryzowane z pewnością zainteresują miejsca parkingowe obok budynku. W pobliżu kompletna infrastruktura oraz jeden z najsłynniejszych w Polsce drapaczy chmur. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16124)

Kontakt:
e-mail: m.bobin@wgn.pl

x (x)

Inne w tej kategorii...