Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż w cenie 339 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Krzyki do sprzedaży. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy 6 647 zł, dobry standard oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki. Kolejne zalety to na pewno poszukiwany na rynku metraż 51 mkw., usytuowanie na bezpiecznym, III piętrze oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Budynek o 4 kondygnacjach. Rynek wtórny. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki nadaje się od razu do zamieszkania.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław Krzyki:
– salon
– balkon
– sypialnia
– kuchnia
– przedpokój
– łazienka.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki w dobrym stanie technicznym (wymienione okna na PCV, wyremontowano łazienkę, na podłogach położony piękny i dobrze utrzymany parkiet dębowy, łazienka w kaflach). Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Krzyki ogrzewane z sieci miejskiej. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki stanowi odrębną własność.

Atrakcyjna lokalizacja – mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki znajduje się w pobliżu rozwiniętej infrastruktury handlowej, szkół, przedszkoli, wyższej uczelni etc. Między innymi dzięki temu mieszkanie na sprzedaż Wrocław Krzyki znakomicie nadaje się również jako zakup inwestycyjny pod późniejszy, dochodowy wynajem. Polecam i zapraszam na mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16087)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl
tel. +48 723 800 707
tel. +48 71 337 84 14

Inne w tej kategorii...