Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż w cenie 338 000 zł

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław Krzyki sprzedaż. 36,66 metra kwadratowego liczy powierzchnia tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki. Zaprezentowane do sprzedaży mieszkanie Wrocław Krzyki mieści się na drugim piętrze. Kamienica z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest atrakcyjna – jak na tak wysoki standard oraz lokalizację – cena za metr kwadratowy wynosząca 9 220 zł. Wystawa okien na zachód. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław nadaje się od razu do zamieszkania i objęte zostało popularnym programem „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od kupującego”.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław poszczycić się może niezwykle wysokim potencjałem – znakomicie nadaje się pod zakup inwestycyjny z przeznaczeniem na późniejszy, dochodowy wynajem. Cena podlega negocjacji. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń:
– salon
– przedpokój
– aneks kuchenny
– nyża
– łazienka
– sypialnia.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki są po generalnym remoncie i zostały zaaranżowane w nietuzinkowy sposób. Do mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki przynależy pomieszczenie piwniczne. Na straży bezpieczeństwa wszystkich domowników stoją solidne, antywłamaniowe drzwi wejściowe oraz domofon.

Kolejną zaleta mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki jest jego wysoki standard wykończenia a także znakomitej jakości materiały. Wnętrze wykończone zostało z klasą, dbałością o szczegóły i z wyczuciem dobrego smaku. Długa listę zalet zamyka topowa, prestiżowa lokalizacja w pobliżu terenów zielonych, szkoły, ośrodka zdrowia, aptek, banków, restauracji, sklepów wielkopowierzchniowych itp. Zapraszam na prezentację mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16052)

Kontakt:
e-mail: p.zacharek@wgn.pl
tel.: +48 71 337 84 19
tel. +48 609 130 707

Inne w tej kategorii...