Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż w cenie 321 992 zł

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław Krzyki sprzedaż. 47,8 metra kwadratowego liczy powierzchnia tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki. Zaprezentowane do sprzedaży mieszkanie Wrocław Krzyki mieści się na pierwszym piętrze. Budynek z rynku pierwotnego. Dużą zaletą jest szalenie atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 6 736 zł. Wystawa okien na południe.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Krzyki dedykowane singlom lub młodym małżeństwom. Sprzyja temu lokalizacja, budujące się nieopodal przedszkole oraz rozległy park idealny na spacery z wózkiem. Rodziny posiadające samochód mogą rozważyć zakup pojedynczego miejsca w garażu za 29 000 zł, podwójnego miejsca w garażu za 39 000 zł, zewnętrznego miejsca parkingowego za 9 000 zł, ewentualnie miejsca na jednoślad (wewnętrzne) za 3 000 zł/m2. Dodatkowo wszyscy mogą nabyć komórkę lokatorską w cenie 3 000 zł/m2.

Wnętrze mieszkania Wrocław do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: salon + balkon + aneks kuchenny + korytarz + sypialnia + łazienka. Przyszli właściciele mieszkania Wrocław Krzyki zwolnieni są z konieczności zapłaty 2% podatku PCC %. Długą listę zalet zamyka znakomita lokalizacja na nowo powstającym, wielofunkcyjnym osiedlu. W swojej ofercie posiadamy również inne mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki w tej samej inwestycji. Zachęcamy do kontaktu.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki w ramach słynnego i lubianego przez klientów programu „0% prowizji od kupującego”, Przy konieczności finansowania kredytem zakupu mieszkania Wrocław Krzyki zapewniamy również bezpłatną pomoc w doborze najkorzystniejszego kredytu na rynku. (155-558)

Kontakt:
Tel. +48 71 313 54 02
Tel. +48 663 120 091
e-mail: m.romanczukiewicz@wgn.pl

Inne w tej kategorii...