Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż w cenie 318 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Krzyki do sprzedaży. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy 6 958 zł, dobry standard oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki. Kolejne zalety to na pewno funkcjonalny metraż 45,7 mkw., usytuowanie na drugim piętrze oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Wieżowiec wzniesiony w 1986 roku o 11 kondygnacjach. Rynek wtórny. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel).  

Doskonałą lokalizacja – mieszkanie na sprzedaż Wrocław Krzyki znajduje się niedaleko centrum, w jednej z najbardziej zielonych i prestiżowych dzielnic miasta. Wnętrze mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki przygotowane do generalnego remontu, co daje możliwość aranżacji wnętrza według potrzeb nabywcy. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Krzyki świetnie nadaje się również jako zakup inwestycyjny pod późniejszy, dochodowy wynajem.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + balkon + sypialnia + kuchnia + łazienka z wc + przedpokój. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16107)

Kontakt:
e-mail: m.bobin@wgn.pl

Inne w tej kategorii...