Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż w cenie 259 000 zł

Mieszkanie, kawalerka 1 pokój, Wrocław Krzyki do sprzedaży. Adekwatna do wysokiego standardu cena za metr kwadratowy 10 078 zł, najlepszej jakości użyte materiały wykończeniowe oraz znakomita lokalizacja w okolicach prestiżowego drapacza chmur „Sky Tower” to najmocniejsze atuty tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki. Kolejne zalety to na pewno funkcjonalny metraż 25,7 mkw., usytuowanie na X piętrze oraz funkcjonalny rozkład. Budynek wzniesiony w 1968 roku o 11 kondygnacjach. Rynek wtórny. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki nadaje się od razu do zamieszkania. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Duży potencjał – mieszkanie na sprzedaż Wrocław znakomicie nadaje się nie tylko do zamieszkania przez właściciela, ale także jako inwestycja kapitału. Podwyższenie standardu pozwoli na osiąganie satysfakcjonujących wskaźników ROI. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki jest aktualnie wynajęte. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w mieszkaniu do sprzedaży Wrocław:
– salon/sypialnia
– aneks kuchenny
– przedpokój
– łazienka.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Krzyki spółdzielcze, własnościowe bez KW. Nie ma obciążeń ani roszczeń. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszystkie prawa zastrzeżone. (014-16089)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl

Inne w tej kategorii...