Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż w cenie 229 000 zł

Mieszkanie, kawalerka, studio, 1 pokój, Wrocław Krzyki do sprzedaży. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy 11 630 zł, dobry standard oraz znakomita lokalizacja uchodząca za jedną z najlepszych w całym mieście to najmocniejsze atuty tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki. Kolejne zalety to na pewno funkcjonalny metraż 19,69 mkw. oraz funkcjonalny rozkład. Budynek wzniesiony w 1970 roku o 5 kondygnacjach. Rynek wtórny. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki nadaje się od razu do zamieszkania.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Krzyki objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon/sypialnia
– aneks kuchenny
– łazienka z wc.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Krzyki doskonale nadaje się zarówno pod zakup inwestycyjny, jak i do zamieszkania na start. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki niezwykle ekonomiczne w eksploatacji. Woda podgrzewana za pomocą podgrzewaczy albo bojlerów. Okna mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki wychodzą na podwórze, dlatego w mieszkaniu jest bardzo cicho i spokojnie.

Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki. Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16115)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl

Inne w tej kategorii...