Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Krzyki do sprzedaży. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy, dobrej jakości użyte materiały wykończeniowe oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki. Kolejne zalety to na pewno poszukiwany na rynku metraż 45,94 mkw., usytuowanie na bezpiecznym, drugim piętrze oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Rynek pierwotny. Mieszkanie Wrocław Krzyki do sprzedaży w standardzie deweloperskim. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój

Do długiej listy zalet mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki należy dodać jeszcze przepiękne otoczenie nowoczesnej inwestycji, którą tworzą dwa budynki z 52 lokalami. Na wyciągnięcie ręki znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoła podstawowa oraz tereny zielone. Warto w tym miejscu wspomnieć również o malowniczej, kameralnej okolicy oraz przemyślanym zagospodarowaniu przestrzeni między budynkami. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki wyposażone jest w balkon. Wysokość pomieszczeń wynosi w zależności od kondygnacji od 250 do 260 cm wysokości. Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszą opcje zakupu różnych miejsc parkingowych:
– pojedyncze miejsce postojowe w garażu na poziomie -1 – 22 000 zł
– podwójne miejsce postojowe w garażu na poziomie -1 – 29 000 zł
– naziemne miejsce postojowe na poziomie 0 – 12 000 zł.

Pomagamy w negocjacji warunków zakupu mieszkania Wrocław Krzyki, jak i w pozyskaniu kredytu hipotecznego. Przy transakcji zakupu mieszkania Wrocław Krzyki zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu lokalu. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (044-11079)

Kontakt:
tel. +48 71 337 84 17

Inne w tej kategorii...