Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż

Mieszkanie, 4 pokoje, Wrocław Krzyki do sprzedaży. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy, znakomita lokalizacja oraz przestronny balkon to najmocniejsze atuty tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki. Kolejne zalety to na pewno duży metraż 88,39 mkw., usytuowanie na czwartym piętrze oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Budynek oddany do użytku z 2018 roku o 5 kondygnacjach. Rynek pierwotny. Mieszkanie Wrocław Krzyki do sprzedaży w standardzie deweloperskim. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław w ramach programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od kupującego”. Z naszym biurem nie podpisujesz żadnej umowy.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– 3 sypialnie
– łazienka
– kuchnia
– przedpokój.
Wysokość pomieszczeń wynosi w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Prestiżowa lokalizacja na terenie inwestycji z 9 budynkami wielorodzinnymi, które posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną to kolejna z zalet tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki. W pobliżu mieszczą się sklepy, punkty usługowe, przedszkole, apteka, poczta oraz rozległe tereny zielone. Dodatkowym atutem inwestycji jest dobre połączenie komunikacyjne z centrum.

Pomagamy w negocjacji warunków zakupu mieszkania Wrocław Krzyki, jak i w pozyskaniu kredytu hipotecznego. Przy transakcji zakupu mieszkania Wrocław Krzyki gwarantujemy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (044-2439)

Kontakt:
tel. +48 71 337 84 17

Inne w tej kategorii...