Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Krzyki do sprzedaży. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy, standard deweloperski oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki. Kolejne zalety to na pewno poszukiwany na rynku metraż 65,64 mkw. oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Budynek oddany do użytku z 2018 roku o 4 kondygnacjach. Rynek pierwotny. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel).

Do najmocniejszych atutów oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław Krzyki warto dodać kameralną lokalizację na terenie znanej inwestycji złożonej z czterech budynków wielorodzinnych, w których znajduje się łącznie 251 lokali. Do mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki przynależy balkon lub taras. Wysokość pomieszczeń wynosi w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości. Wokół liczne sklepy, punkty usługowe, szkoła podstawowa oraz tereny zielone. Dodatkowym atutem inwestycji jest dobre połączenie komunikacyjne oraz przemyślane zagospodarowanie przestrzeni między budynkami.

Wnętrze mieszkania Wrocław do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– salon
– 2 sypialnie
– łazienka
– kuchnia
– przedpokój.

Pomagamy w negocjacji warunków zakupu mieszkania Wrocław Krzyki, jak i w pozyskaniu kredytu hipotecznego. Przy transakcji zakupu mieszkania Wrocław Krzyki zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu lokalu. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (044-8228)

Kontakt:
tel. +48 71 337 84 17

Inne w tej kategorii...