Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż

Mieszkanie, 4 pokoje, Wrocław Krzyki sprzedaż. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki to 159,67 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław Krzyki usytuowane jest w 1-kondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego planowanego do oddania w 2020 roku. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy. Mieszkanie Wrocław Krzyki do sprzedaży w standardzie deweloperskim.

Wnętrze oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław tworzą:
– salon
– 3 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.

Do najmocniejszych zalet oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław Krzyki warto przede wszystkim zaliczyć atrakcyjną lokalizację na terenie ekskluzywnej inwestycji, w skład której wchodzi 23 budynków z 46 lokalami. Do mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki przynależy przepiękny ogród. Lokalizacja zapewnia również bliskość wielu sklepów, punktów usługowych, placów zabaw, kościoła, a także – co ucieszy przede wszystkim amatorów aktywnego wypoczynku – rozległych terenów zielonych. To wyjątkowo malownicza i kameralna okolica.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (044-26158)

Kontakt:
tel. +48 71 337 84 17

Inne w tej kategorii...