Mieszkanie Wrocław Krzyki na wynajem w cenie 6 500 zł/m-c

Mieszkanie, 4 pokoje, Wrocław Krzyki do wynajęcia. Do najmocniejszy zalet oferowanego do wynajmu mieszkania Wrocław Krzyki należą: dogodna lokalizacja, dobry standard wykończenia oraz nowoczesny styl wykończenia. Nie można również zapomnieć o imponującej powierzchni 100 mkw. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Krzyki znajduje się na dwóch poziomach w budynku o 4 kondygnacjach. Funkcjonalny rozkład to kolejna z długiej listy jego zalet. Rynek wtórny. Mieszkanie na wynajem Wrocław Krzyki gotowe do przyjęcia nowych domowników.

Mieszkanie do wynajęcia adresowane do osób, które szukają dobrodziejstw dostępnej infrastruktury miejskiej oraz ceniących uroki życia na kameralnym osiedlu. Z długiej listy zalet oferowanego do wynajmu mieszkania Wrocław warto podkreślić jego duży potencjał, co czyni go świetnym miejscem pod prowadzenie działalności gospodarczej (kancelarii prawnej, firm z branży IT, finansowych, biur rachunkowych etc.). Sprzyja temu atrakcyjna lokalizacja na spokojnym, zielonym osiedlu oraz szybki dojazd do centrum i autostrady A4. Osoby zmotoryzowane na pewno ucieszy miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w mieszkaniu do wynajęcia Wrocław:
na PIERWSZYM POZIOMIE znajdują się: kuchnia + przedpokój + salon + wc + taras
na DRUGIM POZIOMIE znajdują się: 3 pokoje + łazienka z wc.

Serdecznie zapraszam na prezentację mieszkanie na wynajem Wrocław Krzyki. Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-608)

Kontakt:
e-mail: a.tchorz@wgn.pl
tel. +48 71 313 54 02
tel. +48 570 570 202

Inne w tej kategorii...