Mieszkanie Wrocław Krzyki na wynajem w cenie 2 800 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Krzyki do wynajęcia. Mieszkanie na wynajem Wrocław zlokalizowane w budynku z 2012 roku w konkurencyjnej cenie 2,8 tys. zł/m-c. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w mieszkaniu do wynajęcia Wrocław cechuje dobry standard i dlatego nowi domownicy mogą się tu szybko wprowadzić. W poczet zalet mieszkania do wynajmu Wrocław należy dodatkowo zaliczyć pochodzenie z rynku wtórnego. Budynek o 4 kondygnacjach. Mieszkanie na wynajem Wrocław znajduje się na parterze. Powierzchnia oferowanego do wynajęcia mieszkania Wrocław to 44,4 m2.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Mieszkanie do wynajmu Wrocław przepięknie umeblowane, estetycznie zaaranżowane oraz dostępne od zaraz. Mieszkanie na wynajem Wrocław na minimum rok na zasadach tzw. „najmu okazjonalnego” (potwierdzenie najmu u notariusza; pomagamy uzyskać potwierdzenie notarialne).

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław poszczycić się może prestiżową lokalizacją na terenie elitarnego, chronionego osiedla (wjazd tylko dla upoważnionych). W pobliżu znajdziemy punkty usługowe i handlowe. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do centrum w mniej niż poł godziny. Mieszkanie do wynajmu Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon;
– sypialnia;
– kuchnia;
– łazienka;
– przedpokój;
– balkon.
Osoby zmotoryzowane docenią miejsca postojowe tylko dla mieszkańców na posesji.

Mieszkanie na wynajem Wrocław adresowane do singla lub pary, ale nie rodzin z dziećmi (dopuszczalne małe zwierzęta). W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 500 zł płatna przy podpisaniu umowy najmu. Opłata za najem okazjonalny po stronie najemcy. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na wgn.pl. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15765)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Inne w tej kategorii...