Mieszkanie Wrocław Krzyki na wynajem w cenie 2 400 zł/miesięcznie

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Krzyki do wynajęcia. Do najmocniejszy zalet oferowanego na wynajem mieszkania Wrocław Krzyki należą: dogodna lokalizacja oraz dobry standard wykończenia. Nie można zapomnieć o poszukiwanej na rynku powierzchni 67 mkw. oraz atrakcyjnej cenie. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Krzyki znajduje się na V piętrze w budynku o 7 kondygnacjach. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń i pokoi to kolejna z długiej listy jego zalet. Rynek wtórny. Mieszkanie na wynajem Wrocław Krzyki gotowe do wprowadzenia się nowych lokatorów.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na wynajem Wrocław:
– kuchnia
– salon
– 2 sypialnie
– balkon
– garderoba
– łazienka
– przedpokój.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia w mieszkaniu do wynajęcia Wrocław Krzyki są kompletnie umeblowanie i wyposażone. Kuchnia z meblami w zabudowie i sprzętem AGD. Okna PCV, na podłogach parkiet drewniany i kafle.

Duża zaletą mieszkania do wynajmu Wrocław Krzyki jest również znakomita komunikacja z każdą częścią miasta oraz bliskość wielu sklepów, punktów usługowych, parków etc. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania do wynajęcia Wrocław Krzyki.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15489)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl
tel. +48 723 800 707
tel. +48 71 337 84 14

Inne w tej kategorii...