Mieszkanie Wrocław Krzyki na wynajem w cenie 2 400 zł/m-c

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Krzyki na wynajem. Oferowane do wynajęcia mieszkanie Wrocław Krzyki mieści się na V piętrze. Ogromną zaletą mieszkania do wynajmu Wrocław Krzyki jest również jego wygodny metraż 67 mkw., bezpieczna lokalizacja w 7-kondygnacyjnym budynku a także gustowne wykończenie. Do długiej listy zalet warto dodać również korzystną lokalizację a także ekspozycję okien oraz konkurencyjną cenę. Mieszkanie na wynajem Wrocław Krzyki przygotowane do zamieszkania przez nowych najmujących.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Mieszkanie do wynajmu Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– kuchnia
– salon
– 2 sypialnie
– balkon
– garderoba
– łazienka
– przedpokój.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym na wynajem mieszkaniu Wrocław są kompletnie umeblowanie i wyposażone.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław poszczycić się może imponującą lokalizacją (sklepy, punkty usługowe, park). Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do każdej części miasta. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania na wynajem Wrocław.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15663)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...