Mieszkanie Wrocław Krzyki na wynajem w cenie 2 100 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław do wynajęcia. Mieszkanie na wynajem Wrocław zlokalizowane jest w 6-kondygnacyjnym budynku. Dużym atutem jest na pewno konkurencyjna rynkowo cena 2 100 zł/m-c i ciekawa ekspozycja okien na południowy zachód. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław mieści się na III piętrze. Rynek wtórny. Budynek z 2013 roku. Wnętrze oferowanego do wynajmu mieszkania Wrocław gotowe do zamieszkania przez nowych lokatorów.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław zachwyca swoim prestiżowym, eleganckim i wyposażonym wnętrzem zaaranżowanym przez profesjonalnego projektanta. Dominują tu ciepłe kolory, gustownie dobrane meble i elementy dekoracyjne. Warto dodać, że mieszkanie do wynajmu Wrocław znajduje się w najlepszej części budynku, od strony południowo-zachodniej. Rodziny posiadające samochód zainteresuje z pewnością zawarta już w cenie wynajmu opłata za miejsce postojowe w podziemnym garażu.

Mieszkanie na wynajem Wrocław objęte słynnym programem „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko właściciel. Mieszkanie do wynajęcia świetnie nadaje się dla małej rodziny lub singla. To także rewelacyjna propozycja dla managera firmy. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu do wynajmu Wrocław: salon + aneks kuchenny + sypialnia + garderoba + balkon + łazienka + przedpokój. Nowi najemcy będą mogli bez skrępowania korzystać ze znajdujących się w częściach wspólnych: rowerowni oraz pomieszczenia gospodarczego. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości.

Mieszkanie na wynajem Wrocław wyróżnia się także swoją znakomitą lokalizacją w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury: przychodni lekarskiej, apteki, sklepów, stacji benzynowej, marketów, dyskontów znanych sieci, parków, szpitala, wyższej uczelni. Zapraszam na prezentację tego mieszkania do wynajęcia Wrocław.

Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15679)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Inne w tej kategorii...