Mieszkanie Wrocław Krzyki na sprzedaż w cenie 685 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Krzyki do sprzedaży. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław Krzyki mieści się na II piętrze w 3-kondygnacyjnym budynku i wycenione zostało na 9 013 złotych za m2.Ogromną zaletą mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki jest również jego wygodny metraż 76 mkw. a także gustowne wykończenie wnętrza. Mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki pochodzi z rynku wtórnego. Do długiej listy zalet warto dodać również korzystną lokalizację a także ekspozycję okien na północ – południe. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki przygotowane do zamieszkania przez nowych domowników. Rok budowy – 2007.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: pokój dzienny + kuchnia + jadalnia  + 2 sypialnie + przedpokój + łazienka + wc + balkon. Wnętrze oferowanego na sprzeda mieszkania Wrocław jest słoneczne, przestrzenne, jasne i wygodne.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław znajduje się w niezwykle elitarnej lokalizacji, na terenie kameralnego osiedla, z dala od głównych ulic. Wokół dużo zieleni (parki) i prestiżowa zabudowa jednorodzinna. Do centrum miasta dojechać można w mniej niż kwadrans. W pobliżu znajdziemy żłobek, przedszkole. szkołę, sklepy, piekarnie, salon fryzjerski, przychodnię zdrowia, aptekę. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław wraz z praktycznym udogodnieniem w postaci komórki lokatorskiej (ok 8,80 m2, dodatkowo płatne), a także miejsca postojowego (dodatkowo płatne 30 000 zł). Cena mieszkania do sprzedaży Wrocław podlega indywidualnej negocjacji. Zapraszam serdecznie na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16207)

Kontakt:
e-mail: j.klementowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...